بررسی و معرفی کتاب

بیماری های زنان برک و نواک 2020

بیماری های زنان برک و نواک 2020

کتاب بیماری های زنان برک و نواک 2020 ترجمه فارسی از کتاب Berek & Novak’s Gynecology 16th است که تا کنون توسط چندین مترجم به فارسی ترجمه شده است. در ویراست اخیر کتاب بیماری های زنان نواک، دکتر برک طیف چشمگیری از همکاران را گرد هم آورده است. پزشکان بالینی و محققان، که در رشته‌های خود پیشرو هستند که دانش مبتنی بر بینش و دیدگاه های ارزشمندی در مورد حوزه های مهارت خود ارائه کرده اند. نتیجه تلاش آنان، درمان جامع در طبابت روزمره ولی همراه با نگاهی به سمت پیشرفت های آینده در علم نظری و عملی زنان و فوق تخصص های مربوط به آن است. با ذکر جزئیات به پیشرفت های بدیع در تحقیق و طبابت بالینی پرداخته شده است.

به عنوان مثال، برای همپایی با یکی از رشته های فوق تخصصی ژنیکولوژی، بخشی جدید با نام اوروژنیکولوژی با فصل هایی درباره مجرای ادراری، پرولاپس، و آنورکتال با حجمی متناسب با توسعه این رشته در کتاب نواک 2020 اضافه شده است. حوزه “جراحی ژنیکولوژیک با کمترین میزان تهاجم” که توسعه ای چشمگیر یافته است، در فصل هایی که به آندوسکوپی، هیسترکتومی، و علم روبوتیک اختصاص یافته اند، به طور کامل شرح داده شده است. با توجه به شهرت دکتر برک به عنوان یکی از پیشگامان و نوآوران حوزه سرطان شناسی زنان درسنامه حاضر بی تردید همچنان در حکم دائرة المعارف مسلم این حوزه قلمداد می شود.

کتاب بیماری های زنان برک و نواک 2020

کتاب بیماری های زنان برک نواک، رفرنس اصلی بیماری های زنان در اکثر کشورها و مراکز دانشگاهی معتبر است و در ایران نیز به عنوان کتاب مرجع بیماری های زنان پذیرفته شده است. در این کتاب به مباحث اصول طب عملی، اصول پایه، مراقبت های اولیه و مراقبت های پیشگیرانه، ژنیکولوژی عمومی و… پرداخته می شود.

بخش علوم پایه کتاب نواک 2020، به زیبایی با اصول طبابت در هم تنیده شده است تا درک تغییرات پرشماری که در سال های اخیر در طب بالینی صورت گرفته اند را تسهیل سازد. در سرتاسر این اثر، به ویژه در بخش هایی که به وضعیت جنسی و مسائل جنسی مربوطه می پردازند، دلسوزی و بذل توجه، مشهود هستند. توجه به این نکته حساس لازم است که فصل خشونت علیه زنان برای مراقبت زنان حیاتی بوده و امروزه حتی مسؤلیت بزرگ تری را بر دوش ما نهاده است.

مشخصه دیگر قابل ذکر کتاب برک و نواک این است که مطالب سنتی ژنیکولوژی این ویراست جدید در قالبی بسیار بدیع با تمامی اطلاعات مورد نیاز متخصصین زنان جهت مراقبت عالی از بیماران و همراه با تصاویر و گرافیک های تمام رنگی و بهبود یافته چاپ شده است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به مطالب کتاب را بالا برده است.

پزشکان رشته تخصصی زنان، چه پزشکان بالینی و چه پژوهشگران، خود را به طور کامل وقف درمان و سلامت زنان کرده اند. ویراست شانزدهم بیماری های زنان نواک نیز همانند ویراست های قبلی، چه برای تدریس و چه به عنوان مرجع کمکی بسیار پر ارزش است.

فهرست کتاب بیماری های زنان نواک 2020

با توجه به اینکه کتاب برک و نواک 2020 توسط چندین مترجم و با حمایت ناشرین برتر علوم پزشکی ترجمه شده، مباحث اصلی کتاب در تمام ترجمه ها مشترک است. ترجمه فارسی این کتاب در دو جلد چاپ شده که مباحث زیر رو شامل میشه و هر بخش به چندین فصل زیر مجموعه تقسیم شده که در ادامه سعی کردیم شما رو با این مباحث آشنا کنیم.

بخش اول: اصول طب بالینی

بخش دوم: مباحث اصلی ژنیکولوژی

بخش سوم: مراقبت های پزشکی اولیه

بخش چهارم:جراحی ژنیکولوژی

بخش پنجم: اروژنیکولوژی

بخش ششم: مشکلات اوایل بارداری

بخش هفتم: اندوکرینولوژی باروری و نازایی

بخش هشتم: زنیکولوژی انکولوژی

بهترین ترجمه کتاب نواک 2020

ترجمه کتاب نواک 2020 صرفا به صورت فیزیکی در بازار موجود می باشد و برای حمایت از حقوق مولفین و ناشرین هیچ گونه فایل pdf ترجمه شده از این کتاب برای دانلود روی سایت قرار نمی گیرد. در ادامه مقاله ترجمه های فارسی کتاب بیماری های زنان برک و نواک معرفی شده اند که شما عزیزان می‌توانید برای خرید ترجمه نواک ویراست شانزدهم با مراجعه به لینک های پایین و یا مراجعه به دسته بندی ” مامایی ” در همین سایت به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

بیماری های زنان نواک 2020 گلبان

نواک 2020 گلبان

نواک 2020 گلبان

کتاب نواک 2020 گلبان ترجمه فارسی از کتاب Berek & Novak’s Gynecology و آخرین ویرایش کتاب نواک است که به صورت 3 جلدی به چاپ رسیده است. ترجمه کتاب توسط دکتر بهرام قاضی جهانی، دکتر شهرزاد انصاری انجام شده و به صورت رنگی و سیاه سفید با جلدهای گالینگور (جلد هارد) و شومیز (جلد نرم) موجود است.

 • مترجمین: دکتر بهرام قاضی جهانی، دکتر شهرزاد انصاری
 • انتشارات: گلبان
 • مشخصات ظاهری: وزیری، رنگی/ سیاه سفید

برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب نواک گلبان روی عکس کتاب کلیک کنید.

کتاب بیماریهای زنان نواک دکتر مهرناز ولدان

بیماری های زنان برک و نواک

کتاب نواک دکتر مهرناز ولدان ترجمه فارسی از کتاب Berek & Novak’s Gynecology و آخرین ویرایش کتاب نواک است که به صورت 2 جلدی به چاپ رسیده است. ترجمه کتاب توسط دکتر مهرناز ولدان، دکتر سیامک ملکی، دکتر پریشاد قوام، دکتر محمود خدادادگی انجام شده و به صورت رنگی با جلد گالینگور (جلد هارد) موجود است.

 • مترجمین: دکتر مهرناز ولدان، دکتر سیامک ملکی، دکتر پریشاد قوام، دکتر محمود خدادادگی
 • انتشارات: ارجمند
 • مشخصات ظاهری: وزیری، رنگی

برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب نواک دکتر ولدان روی عکس کتاب کلیک کنید.

کتاب بیماری های زنان نواک دکتر فهیمه اویسی

بیماری های زنان برک و نواک

کتاب نواک دکتر فهیمه اویسی ترجمه فارسی از کتاب Berek & Novak’s Gynecology و آخرین ویرایش کتاب نواک است که به صورت 2 جلدی به چاپ رسیده است. ترجمه کتاب توسط گروه انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران انجام شده و به صورت رنگی با جلد گالینگور (جلد هارد) موجود است.

 • مترجمین: دکتر فهیمه اویسی، دکتر آتنا بهفروز و…
 • انتشارات: حیدری
 • مشخصات ظاهری: رحلی، رنگی

برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب نواک دکتر فهیمه اویسی روی عکس کتاب کلیک کنید.

کتاب نواک ترجمه دکتر فاطمه داوری تنها

بیماری های زنان برک و نواک

کتاب نواک دکتر فاطمه داوری ترجمه فارسی از کتاب Berek & Novak’s Gynecology و آخرین ویرایش کتاب نواک است که به صورت 2 جلدی به چاپ رسیده است. ترجمه کتاب توسط دکتر فاطمه داوری و همکاران انجام شده و به صورت رنگی با جلد گالینگور (جلد هارد) موجود است.

 • مترجمین: دکتر فاطمه داوری تنها، دکتر مهبد ابراهیمی، دکتر مانیا کاوه، دکتر حورا آموزگار، دکتر الهام شیرعلی، دکتر ونوس حاج علی اکبر
 • انتشارات: آرتین طب/ اندیشه رفیع
 • مشخصات ظاهری: وزیری، رنگی

برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب نواک دکتر فاطمه داوری روی عکس کتاب کلیک کنید.

کتاب تست بیماری های زنان نواک

کتاب امتحان یار بیماری های زنان برک و نواک از مجموعه کتاب های امتحان یار مامایی گلبان است که شامل تست ها و پاسخ های تشریحی منابع درسی مامایی از کتاب نواک می‌باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و همکاران تدوین شده است.

کتاب امتحان یار بیماری های زنان

کتاب امتحان یار بیماری های زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *