بیماری های زنان برک و نواک 2020

بیماری های زنان برک و نواک 2020

در ویراست اخیر کتاب بیماری های زنان برک و نواک 2020 (Berek & Novak’s Gynecology 16th) دکتر برک طیف چشمگیری از همکاران را گرد هم آورده است.پزشکان بالینی و محققان، که در رشته های خود پیشرو هستند که دانش مبتنی بر بینش و دیدگاه های ارزشمندی در مورد حوزه های مهارت خود ارائه کرده اند. نتیجه تلاش آنان، درمان جامع در طبابت روزمره ولی همراه با نگاهی به سمت پیشرفت های آینده در علم نظری و عملی زنان و فوق تخصص های مربوط به آن است. با ذکر جزئیات به پیشرفت های بدیع در تحقیق و طبابت بالینی پرداخته شده است.

به عنوان مثال، برای همپایی با یکی از رشته های فوق تخصصی ژنیکولوژی، بخشی جدید با نام اوروژنیکولوژی با فصل هایی درباره مجرای ادراری، پرولاپس، و آنورکتال با حجمی متناسب با توسعه این رشته در کتاب نواک 2020 اضافه شده است. حوزه “جراحی ژنیکولوژیک با کمترین میزان تهاجم” که توسعه ای چشمگیر یافته است، در فصل هایی که به آندوسکوپی، هیسترکتومی، و علم روبوتیک اختصاص یافته اند، به طور کامل شرح داده شده است. با توجه به شهرت دکتر برک به عنوان یکی از پیشگامان و نوآوران حوزه سرطان شناسی زنان درسنامه حاضر بی تردید همچنان در حکم دائره المعارف مسلم این حوزه قلمداد می شود.

بخش علوم پایه کتاب نواک 2020 ، به زیبایی با اصول طبابت در هم تنیده شده است تا درک تغییرات پرشماری که در سال های اخیر در طب بالینی صورت گرفته اند را تسهیل سازد. در سرتاسر این اثر، به ویژه در بخش هایی که به وضعیت جنسی و مسائل جنسی مربوطه می پردازند، دلسوزی و بذل توجه، مشهود هستند. توجه به این نکته حساس لازم است که فصل خشونت علیه زنان برای مراقبت زنان حیاتی بوده و امروزه حتی مسؤلیت بزرگ تری را بر دوش ما نهاده است.

مشخصه دیگر قابل ذکر کتاب بیماری های زنان نواک 2020 این است که مطالب سنتی ژنیکولوژی این ویراست جدید در قالبی بسیار بدیع با تمامی اطلاعات مورد نیاز متخصصین زنان جهت مراقبت عالی از بیماران و همراه با تصاویر و گرافیک های تمام رنگی و بهبود یافته چاپ شده است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به مطالب کتاب را بالا برده است.
پزشکان رشته تخصصی زنان، چه پزشکان بالینی و چه پژوهشگران، خود را به طور کامل وقف درمان و سلامت زنان کرده اند. ویراست شانزدهم بیماری های زنان نواک نیز همانند ویراست های قبلی، چه برای تدریس و چه به عنوان مرجع کمکی بسیار پر ارزش است.

مباحث کتاب نواک 2020

با توجه به اینکه کتاب برک و نواک 2020  توسط چندین مترجم و با حمایت ناشرین برتر علوم پزشکی ترجمه شده،مباحث اصلی کتاب در تمام ترجمه ها مشترک هست و این کتاب در دو جلد چاپ شده که مباحث زیر رو شامل میشه و هر بخش به چندین فصل زیر مجموعه تقسیم شده که در ادامه سعی کردیم شما رو با این مباحث آشنا کنیم

بخش اول: اصول طب بالینی

بخش دوم: مباحث اصلی ژنیکولوژی

بخش سوم : مراقبت های پزشکی اولیه

بخش چهارم :جراحی ژنیکولوژی

بخش پنجم :اروژنیکولوژی

بخش ششم : مشکلات اوایل بارداری

بخش هفتم : اندوکرینولوژی باروری و نازایی

بخش هشتم : زنیکولوژی انکولوژی

کدام ترجمه کتاب نواک 2020

ترجمه فارسی بیماری های زنان نواک 2020 صرفا به صورت فیزیکی در بازار موجود می باشد و برای حمایت از حقوق مولفین و ناشرین هیچ گونه فایل pdf ترجمه شده از این کتاب برای دانلود روی سایت قرار نمی گیرد.برای خرید ترجمه نواک ویراست شانزدهم می توانید با مراجعه به لینک های پایین و یا مراجعه به دسته بندی ” مامایی ” در همین سایت به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

بیماری های زنان نواک 2020 دکتر قاضی جهانی

ترجمه فارسی کتاب نواک 2020 گلبان

مترجمین: دکتر بهرام قاضی جهانی

انتشارات: گلبان

مشخصات ظاهری: وزیری، شومیز، رنگی و تک رنگ

برای مشاهده اطلاعات کامل کتاب، قیمت و خرید کتاب نواک گلبان روی عکس کتاب کلیک کنید.همچنین می توانید نوع جلد و رنگ صفحات را قبل از ثبت سفارش تعیین کنید

 

کتاب بیماریهای زنان نواک دکتر مهرناز ولدان

ترجمه فارسی کتاب بیماری زنان برک و نواک ارجمند

مترجمین: دکتر مهرناز ولدان ،دکتر سیامک ملکی ،دکتر پریشاد قوام ،دکتر محمود خدادادگی

انتشارات: ارجمند

مشخصات ظاهری: وزیری، گالینگور، رنگی

برای مشاهده اطلاعات کامل کتاب، قیمت و خرید کتاب کتاب زنان برک و نواک روی عکس کتاب کلیک کنید

کتاب نواک 2020 ترجمه دکتر فاطمه داوری تنها

کتاب فارسی نواک 2020 آرتین طب

مترجمین: دکتر فاطمه داوری تنها ،دکتر مهبد ابراهیمی ،دکتر مانیا کاوه ،دکتر حورا آموزگار ،دکتر الهام شیرعلی ،دکتر ونوس حاج علی اکبر

انتشارات: آرتین طب و اندیشه رفیع

مشخصات ظاهری: وزیری، شومیز، رنگی

برای مشاهده اطلاعات کامل کتاب، قیمت و خرید کتاب فارسی نواک 2020 روی عکس کتاب کلیک کنید

کتاب بیماری های زنان 2020 برک و نواک دکتر فهیمه اویسی

کتاب بیماری های زنان 2020 برک و نواک نشر حیدری

مترجمین: دکتر فهیمه اویسی ،دکتر آتنا بهفروز ،دکتر مریم بهنیا ،دکتر سوزان پیروان ،دکتر آمنه حدادان ،دکتر مریم دلدار ،دکتر خدیجه رضایی کیخایی و دیگر همکاران

انتشارات: حیدری

مشخصات ظاهری: رحلی، گالینگور، رنگی

برای مشاهده اطلاعات کامل کتاب، قیمت و خرید کتاب بیماری های زنان 2020 نواک روی عکس کتاب کلیک کنید

  • ۲۲۵,۰۰۰ تومان

    بیماری های زنان نواک 2020 فهیمه اویسی جلد اول

  • ۲۷۵,۰۰۰ تومان

    بیماری های زنان نواک 2020 فهیمه اویسی جلد دوم

کلیدواژه : کتاب نواک 2020
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *