حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سری کتاب های صفر تا صد سنا

مجموعه کتاب های صفر تا صد

مجموعه کتاب های صفر تا صد سنا

مطمئنا مطالعه تمام رفرنس ها زمان بسیار زیادی از شما را خواهد گرفت و تمامی مطالب رفرنس ها در آزمون ارشد مورد سوال قرار نمی گیرد.با مطالعه سری کتاب های صفر تا صد سنا راهی کوتاه و سریع برای دستیابی به کلیه مطالب مهم رفرنس ها خواهید یافت که در زمان شما صرفه جویی خواهد کرد.

نگارش با زبانی ساده و قابل فهم

به همراه زیبایی های گرافیکی و بصری

حذف مطالب اضافی

مشخص شدن نکات کلیدی و پرتکرار کنکور ارشد از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه کتاب های صفر تا صد سنا می باشد.

مجموعه کتاب های صفر تا صد مجموعه ای بی بدیل و چکیده ای از رفرنس های وزارت بهداشت که به زبانی ساده و روان برای امتحانات پایان ترم دانشجویان و همینطور برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت قابل استفاده است.

کتاب های صفر تا صد بر اساس آخرین سر فصل های اعلام شده از سوی سازمان سنجش و مطابق با جدیدترین رفرنس های اعلام شده تهیه شده و حاوی بروزترین مطالب کاربردی جهت داوطلبان کارشناسی ارشد پزشکی می باشد.

خلاصه سازی و دسته بندی نکات مهم درسی این مجموعه کتاب به شما کمک می کند بیشتر سوالات آزمون ارشد را پاسخگو باشید.

در مجوعه کتاب های صفرتاصد سنا در انتهای هر فصل، سوالات مرتبط با مبحث درسی با ذکر منبع سوال به صورت خود آزمون پرسیده شده که با باعث یادگیری بهتر مطالب می شود.

موسسه سنا افتخار دارد که با حضور اساتید مطرح حوزه ارشد وزارت بهداشت و اعضای محترم هیئت های علمی دانشگاه های معتبر کشور همکاری داشته و در تالیف و بازنگری محتوای کتب و نشریات بهره مند می شود و نهایتا مجموعه ای مفید و کاربردی برای استفاده داوطلبان کنکور ارشد پزشکی محیا نموده است.

مطالعه کتاب های صفرتاصد سنا در کنار آزمون های مرحله ای زمان بندی شده جهت آمادگی برای آزمون ارشد وزرات بهداشت به کلیه متقاضیان آزمون ارشد توصیه می شود.

به لیست انتظار بپیوندید ما هنگام موجود شدن محصول به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود و تعداد درخواست خود را وارد کنید.