بررسی و معرفی کتاب

بهترین منابع ارشد زیست شناسی عمومی

90 پلاس زیست شناسی عمومی

بهترین منابع ارشد زیست شناسی عمومی کدام کتاب کدام است؟ پوشش دهی کتاب نود پلاس زیست شناسی عمومی سنا چقدر است؟ خلاصه زیست شناسی عمومی برای ارشد کدام است؟

زیست شناسی عمومی از آن دسته رشته‌هایی است که کمتر کسی به سراغ ترجمه و گردآوری آن می‌روند. رفرنس‌هایی نیز که برای این درس معرفی شده است حجم بالایی دارد. همچنین ممکن است ترجمه روان و کاملی از رفرنس اصلی به دست نیاوردید. پس باید به این نکته توجه کنید که ترجمه خوبی از این کتاب انتخاب کنید. ترجمه رفرنس‌های اصلی نیز ممکن است سخت و وقت‌گیر باشد و شما وقت کافی برای مطالعه نداشته باشید. می‌توان کتاب 90 پلاس زیست شناسی عمومی را یک خلاصه کامل همراه با تست‌ها تکمیلی معرفی کرد.

کتاب مرجع زیست شناسی عمومی

رفرنس کتاب نود پلاس زیست شناسی، کتاب بیوشیمی هیئت مولفان است این کتاب دو جلدی حجم بسیار زیادی دارد و وابسته به یکدیگر هستند. درواقع برای کسب اطلاعات کامل باید هر دو جلد از این کتاب را مطالعه نمایید در غیر این صورت مطالعه ناقصی خواهید داشت. این رفرنس به دست جمعی از نویسندگان با عنوان هیئت مولفان به چاپ رسیده است.

معرفی نود پلاس زیست شناسی عمومی انتشارات سنا

دروس علوم پایه از آن دست دروس و رشته‌هایی است که کمتر کسی به آن توجه دارد. اما انتشارات سنا علاوه بر خدمات گسترده‌ای که برای دانشجویان وزارت بهداشت ارائه کرده است دانشجویان علوم پایه را نیز از خاطر نبرده است.

کتاب زیست شناسی که در بردارند درسنامه و تست باشد در بازار بسیار کم است. کتاب زیست شناسی سنا درسنامه‌ای کامل اما خلاصه است همچنین یکی از منابع ارشد زیست شناسی عمومی نیز است. از دیگر ویژگی های این کتاب میتوان به تست‌های معتدد و پاسخ تشریحی سوالات اشاره کرد. بهترین روش خواندن کتاب نود پلاس زیست عمومی به این صورت است که را ابتدا به صورت فصل به فصل روخوانی می‌کنید، سپس با دقت بیشتر و با نگاهی کاوشگرانه هر فصل را مطالعه کنید. در آخر سوالاتی از هر فصل سوالاتی طراحی شده است تا مخاطب خودش را با یک شبیه ساز کنکور محک بزند. پس از خواندن این کتاب شما به 90 درصد مطالب کنکور مسلط خواهید شد. در واقع این کتاب را می‌توان بهترین منابع زیست شناسی عمومی معرفی کرد.

انتشارات علمی سنا کتاب‌های مجموعه نود پلاس را برای همراهان عزیزی که شاغل هستند یا آن دسته از عزیزانی که زمان زیادی ندارد طراحی کرده است. درضمن این کتاب برای افرادی که چندین بار از رفرنس اصلی یا کتاب‌های صفر تا صد سنا را مطالعه کرده‌اند برای مطالعه در روزهای آخر یا مرور و جمع‌بندی نیاز به یک منبع خوب دارند نیز مناسب است.

نتیجه‌گیری

انتشارات علمی سنا سال‌هاست که در زمینه چاپ و تالیف کتاب‌های وزارت بهداشت و وزارت علوم فعالیت می‌کند و در این سال‌ها توانسته کتاب‌ها و مجموعه‌های کاملی به همراهان خود ارائه دهد.

اگر نگاهی به پرونده انتشارات سنا بیندازید می‌بینید که کتاب‌های نود پلاس از جمله 90 پلاس زبان ارشد توانسته جایگاه ویژه‌ای بین دانشجویان پیدا کند. 90 پلاس زیست شناسی عمومی انتشارات سنا نیز مانند کتاب زبان این مجموعه محبوب و کامل است.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *