معرفی کتاب فیزیولوژی گایتون 2021

کتاب فیزیولوژی گایتون 2021

کتاب فیزیولوژی گایتون 2021 در واقع همان ویراست چهاردهم کتاب Guyton and Hall Textbook of Medical Physiology بوده که در سال اواخر سال 2020 به فارسی ترجمه شده است. فیزیولوژی پزشکی ارتباط بین علوم پایه و بالینی را برقرار می‌کند و اصول آن برای مطالعه علم پزشکی لازم و ضروری است. کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال به عنوان منبع اصلی برای دانشجویان مورد استفاده قرار می‌گیرد و این کتاب تاکنون توسط اساتید برتر و ناشرین مختلف ترجمه و چاپ شده است. آخرین ویراست این کتاب در سال 2020 منتشر شده است.
مطالب اصلی کتاب فیزیولوژی گایتون در 15 بخش ارائه شده است که شامل مباحث زیر است:

فهرست مطالب فیزیولوژی گایتون

با توجه به اینکه کتاب فیزیولوژی گایتون توسط چندین مترجم و با حمایت ناشرین برتر علوم پزشکی ترجمه شده، مباحث اصلی کتاب در تمام ترجمه ها مشترک هست و این کتاب در 2 جلد چاپ شده که مباحث زیر رو شامل میشه و هر بخش به چندین فصل زیر مجموعه تقسیم شده که در ادامه می‌توانید فهرست مطالب فیزیولوژی گایتون 2021 را به صورت تیتروار مشاهده نمایید.

بخش اول: مقدمه ی فیزیولوژی : سلول و فیزیولوژی عمومی
بخش دوم: فیزیولوژی غشاء عصب و عضله
بخش سوم: قلب
بخش چهارم: گردش خونه
بخش پنجم: مایعات بدن و کلیه ها
بخش ششم: سلول های خونی، ایمنی و انعقاد خون
بخش هفتم: دستگاه تنفس
بخش هشتم: فیزیولوژی هوانوردی ،فضانوردی و غواصی در اعماق دریا
بخش نهم: سیستم عصبی A،اصول کلی و فیزیولوژی حسی
بخش دهم: سیستم عصبی B،حواس های ویژه
بخش یازدهم: سیستم عصبی C،نوروفیزیولوژی حرکتی و یکپارچه
بخش دوازدهم: فیزیولوژی دستگاه گوارش
بخش سیزدهم: متابولیسم و تنظیم درجه حرارت بدن
بخش چهاردهم: هورمون شناسی و تولید مثل
بخش پانزدهم: فیزیولوژی ورزش

بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون

کتاب فیزیولوژی گایتون 2021 تاکنون توسط چندین گروه از اساتید و مترجمین به نام کشور به فارسی ترجمه و به چاپ رسیده که در ادامه به معرفی آن می پردازیم. باید یادآوری کنم این ترجمه ها از کتاب Guyton and Hall textbook of medical physiology صرفا به صورت فیزیکی در بازار موجود می باشد و برای حمایت از حقوق مولفین و ناشرین هیچ گونه فایل pdf ترجمه شده از این کتاب برای دانلود روی سایت قرار نمی گیرد. برای خرید بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون 2021 می توانید با مراجعه به لینک های پایین و یا مراجعه به دسته بندی ” فیزیولوژی ” در همین سایت به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

کتاب فیزیولوژی گایتون ترجمه حائری

کتاب فیزیولوژی گایتون ترجمه حائری یکی از بهترین و روان ترین ترجمه های گایتون 2021 است که به صورت دو جلدی چاپ شده است، همچنین خلاصه گایتون حائری روحانی نیز موجود است. برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب روی عکس کتاب کلیک کنید.

مترجمین: دکتر سید علی حائری روحانی، دکتر حوری سپهری، کامران قاسمی، علی راستگار فرج زاده

انتشارات: اندیشه رفیع 
مشخصات ظاهری: وزیری، چاپ رنگی

نکته: این کتاب با دو جلد شومیز (جلد نرم) و جلد گالینگور (جلد هارد) در دسترس است.

گایتون ترجمه دکتر نیاورانی

فیزیولوژی گایتون ترجمه نیاورانی به صورت دو جلدی چاپ شده است، همچنین چکیده فیزیولوژی گایتون نیاورانی نیز موجود است. برای مشاهده اطلاعات کامل ، قیمت و خرید کتاب روی عکس زیر کلیک کنید.
مترجم : دکتر احمد رضا نیاورانی
انتشارات: آرتین طب 
مشخصات ظاهری: وزیری، جلد شومیز، چاپ رنگی

کتاب فیزیولوژی گایتون فرخ شادان

کتاب فیزیولوژی گایتون ترجمه فرخ شادان به صورت دو جلدی چاپ شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید گایتون 2021 انتشارات چهر روی عکس کتاب کلیک کنید.

 مترجم : دکتر فرخ شادان
انتشارات: چهر
مشخصات ظاهری: وزیری، چاپ رنگی

گایتون ترجمه دکتر اصغر قاسمی

فیزیولوژی گایتون دکتر قاسمی به صورت دو جلدی چاپ شده است، همچنین چکیده گایتون دکتر قاسمی نیز موجود است. برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب گایتون 2021 دکتر مسلم بهادری روی عکس کتاب کلیک کنید.

مترجم : دکتر اصغر قاسمی، دکتر مسلم بهادری
انتشارات: اطمینان / حیدری
مشخصات ظاهری: وزیری، چاپ رنگی

نکته: این کتاب با دو جلد شومیز (جلد نرم) و جلد گالینگور (جلد هارد) در دسترس است.

کتاب فیزیولوژی گایتون دکتر نجفی

کتاب فیزیولوژی گایتون 2021 دکتر هوشنگ نجفی به صورت دو جلدی چاپ شده است، همچنین چکیده گایتون دکتر نجفی نیز موجود است. برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب فیزیولوژی ترجمه دکتر هوشنگ نجفی روی عکس کتاب کلیک کنید.

مترجمین: دکتر هوشنگ نجفی، دکتر علی پور متعبد، دکتر ناصر احمدی اصل، دکتر محمد کاظم غریب ناصری، دکتر علیرضا فتح الهی، دکتر مریم دانشپور
انتشارات: ابن سینا
مشخصات ظاهری: وزیری، جلد گالینگور، چاپ رنگی

فیزیولوژی پزشکی گایتون پروین بابایی

فیزیولوژی پزشکی گایتون دکتر پروین بابایی به صورت دو جلدی چاپ شده است، همچنین خلاصه فیزیولوژی دکتر بابایی نیز موجود است. برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب روی عکس زبر کلیک کنید.

مترجمین: پروین بابایی، بهروز خاکپور، شهرزاد خاکپور، سیامک ملکی، سعید کاظمی رودسری، معصومه گلستان جهرمی، مهسان بنی جمالی، علیرضا بهشادفر
انتشارات: ارجمند
مشخصات ظاهری: وزیری، جلد گالینگور، چاپ رنگی

کتاب فیزیولوژی دکتر ابوالفضل ارجمند

کتاب فیزیولوژی دکتر ابوالفضل ارجمند به صورت دو جلدی چاپ شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید کتاب فیزیولوژی ترجمه دکتر ارجمند روی عکس کتاب کلیک کنید.

مترجم: دکتر ابوالفضل ارجمند
انتشارات: جامعه نگر
مشخصات ظاهری: وزیری، رنگی

خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال

از آنجا که شاید مطالعه حجم کامل کتاب فیزیولوژی گایتون برای بسیاری از مخاطبان آن سخت و غیرممکن است، سال‌هاست که خلاصه گایتون و هال مورد توجه خوانندگان قرار گرفته است. چکیده گایتون شامل 15 فصل می باشد که مروری است بر کلیه سرفصل های Guyton and Hall Medical Physiology می باشد. در این کتاب سعی شده است که با ارائه تصاویر و شکل های مرتبط فهم درس را برای خواننده آسان تر نماید. برای مشاهده و خرید بهترین کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

کتاب تست فیزیولوژی گایتون

کتاب بانک آزمون فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال می تواند مکملی برای دانشجویان و داوطلبان آزمون های ارشد و دکتری باشد. این کتاب تست شامل مجموعه ای سوالات فیزیولوژی را همراه با دیدگاه پاتوفیزیولوژی مطرح می کند و با پاسخ های چند گزینه ای و توضیع و تشریح پاسخ درست، موضوع مورد بحث را که بسیاری از آنها کاربرد بالینی دارند تجزیه و تحلیل می کند

کتاب فیزیولوژی گایتون حائری روحانی و حوری سپهری یکی از بهترین ترجمه گایتون 2021 است که به صورت 2 جلدی به چاپ رسیده،خلاصه گایتون حائری نیز موجود هست.

کتاب فیزیولوژی گایتون نیاورانی ترجمه فارسی از Guyton and Hall textbook of medical physiology است و به صورت 2 جلدی به چاپ رسیده است. چکیده فیزیولوژی گایتون نیاورانی نیز موجود است

کتاب فیزیولوژی گایتون ترجمه فرخ شادان ترجمه فارسی از کتاب گایتون 2021 است و به صورت 2 جلدی به چاپ رسیده است.

کتاب فیزیولوژی گایتون دکتر قاسمی و دکتر مسلم محمدی ترجمه فارسی از Guyton and Hall textbook of medical physiology است و به صورت 2 جلدی به چاپ رسیده،چکیده فیزیولوژی گایتون دکتر قاسمی نیز موجود هست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *