مجله سنا

دانلود رایگان سوالات ارشد پرستاری

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد پرستاری وزارت بهداشت - سنابوک

وقتی به زمان آزمون ارشد پرستاری نزدیک می شویم، سوالات کنکور ارشد پرستاری سال های گذشته ارزش بیشتری پیدا می کنند. مهمترین کار برای داوطلبان رشته پرستاری در ماه های نزدیک به کنکور، جمع آوری سوالات ارشد سال های گذشته است. سوالات کنکورهای گذشته به داوطلبان کمک می کند تا برای آمادگی بیشتر شبیه به زمان استاندارد کنکور به آن پاسخ دهند. در ادامه لینک دانلود رایگان سوالات ارشد پرستاری چند سال اخیر را برای دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد رشته پرستاری قرار دادیم. همچنین بهترین پاسخنامه تشریحی سوالات ارشد پرستاری را معرفی می کنیم.

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد پرستاری

تعداد سوالات ارشد پرستاری شامل 160 تست است. سوالات از دروس داخلی جراحی، پرستاری کودکان، بهداشت مادران و نوزادان، بهداشت جامعه، روان پرستاری و زبان عمومی تشکیل می شود. تعداد سوالات هر درس با توجه به گرایش انتخابی داوطلب (به جز درس زبان عمومی که 40 سوال دارد) متفاوت است. مهم ترین اهمیت تحلیل سوالات ارشد وزارت بهداشت سال های گذشته این است که داوطلبان می توانند سطح سوالات هر درس را بررسی کنند. علاوه بر آن بر اساس گرایش انتخابی خودشان برنامه ریزی و اولویت بندی کنند.

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد پرستاری

کلید سوالات کارشناسی ارشد پرستاری

پاسخ کلیدی سوالات ارشد پرستاری بعد از کنکور ارشد در سایت سازمان سنجش بارگذاری می شود که از طریق آن داوطلبان می توانند درصد سوالات و پاسخ های غلط و نزده خود را مشخص کنند. نکته قابل توجه این است داوطلبانی که در دوران جمع بندی به سر می برند، بعد از تست شبیه ساز کنکور، نیاز به تحلیل و بررسی سوالات غلط و نزده دارند تا نکات آن ها را یاد بگیرند. تحلیل سوالات کنکور ارشد نیز تنها با پاسخنامه تشریحی آن صورت می گیرد. ممکن است داوطلبان از طریق دانلود سوالات ارشد پرستاری با پاسخ تشریحی نکات سوالات را بررسی کنند و یا از طریق کتاب تست پرستاری که شامل پاسخنامه تشریحی می شود، به جواب برسند.

اگرچه دانلود پاسخنامه سوالات ارشد پرستاری روش راحت تری به نظر می رسد، اما به دلیل نامشخص بودن سطح علمی نویسنده، خطای بیشتری دارد. بهتر است از روش های مطمئن تر مانند کتاب های گنجینه جامع سوالات ارشد پرستاری با پاسخنامه تشریحی استفاده کنید.

بهترین کتاب ارشد پرستاری

کتاب جعبه سیاه مامایی مجموعه ای جامع از سوالات کنکور ارشد بیش از بیست سال گذشته (سوالات ارشد پرستاری سال های 1377 تا 1400) در نوبت های صبح و عصر است. در این کتاب سوالات آزمون ارشد پرستاری دقیقا مشابه طبقه بندی کنکور قرار داده شده اند و بعد از سوالات هر دوره، پاسخنامه تشریحی آن ها قرار دارد. پاسخ سوالات بر اساس جدیدترین منابع ارشد پرستاری وزارت بهداشت تهیه شده اند و نکات مهمی که لازم است داوطلبان برای تسلط بیشتر از آن اطلاع داشته باشند، در قالب “نکته” آن سوال نوشته شده است.

مهم ترین ویژگی بخش پاسخنامه تشریحی کتاب جعبه سیاه پرستاری، تعیین سطح سوالات به سه دسته آسان، متوسط و سخت است. با این شیوه داوطلبان در مواجه با سوالات دشوار اعتماد به نفس خود را از دست نمی دهند و با دقت بیشتری به نکته سوال توجه می کنند. علاوه بر آن، سوالات پرتکرار کنکور ارشد پرستاری که احتمال طرح مجدد آن ها زیاد است، با علامت “لامپ روشن” مشخص شده اند.

پاسخنامه تشریحی جعبه سیاه پرستاری ابهامات و نکات مهم سوالات ارشد را پوشش می دهد. از این نظر می تواند کاربرد جزوه ارشد پرستاری را نیز داشته باشد. مطالعه کامل پاسخ های تشریحی این کتاب تسلط شما را در کنار آگاهی از نکات طلایی و پرتکرار ارشد پرستاری افزایش می دهد.

خرید کتاب جعبه سیاه پرستاری - سوالات ارشد پرستاری با پاسخ تشریحی

نتیجه گیری

در دوران جمع بندی و ماه های پایانی تا کنکور ارشد پرستاری، از اهمیت سوالات کنکور سال های گذشته غافل نشوید. بسیاری از نکات مهم و پرتکرار از همین سوالات مطرح می شوند. با انگیزه، برنامه ریزی و استفاده از منابع درست تا لحظه بلند شدن از سر جلسه کنکور تلاش کنید و مطمئن باشید که نتیجه خواهید گرفت. با استفاده از لینک دانلود رایگان مجموعه سوالات کارشناسی ارشد پرستاری یا کتاب جعبه سیاه پرستاری تست آزمایشی بزنید. جواب هایتان را تحلیل و بررسی کنید و نکات آن ها را یادداشت کنید. مرور نکاتی که از سوالات آزمون ارشد به دست می آورید در 15 روز پایانی تا کنکور کمک زیادی به شما خواهد کرد.

موفق باشی کنکوری پر تلاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *