اخبار سنا

دانلود رایگان سوالات ارشد مامایی

دانلود رایگان سوالات ارشد مامایی وزارت بهداشت - موسسه علوم پزشکی سنا

یکی از بهترین روش های جمع بندی ماه های پایانی برای کنکور ارشد مامایی، مرور سوالات آزمون ارشد سال های گذشته است. معمولا تعدادی از سوالاتی که در کنکور مطرح می شوند، جز سوالات پرتکرار سال های قبل هستند. به همین دلیل حل تست های کنکور سال های گذشته، باعث آشنایی بیشتر با نکات ارشد مامایی شده و در بهبود یادگیری موثر است. علاوه بر سوالات آزمون، تهیه پاسخنامه کلیدی و تشریحی آن ها نیز اهمیت دارد. در ادامه مطلب، لینک دانلود رایگان سوالات ارشد مامایی و روش های تهیه پاسخنامه سوالات را برای شما قرار داده ایم.

دانلود رایگان سوالات ارشد مامایی

تعداد سوالات که در کنکور ارشد رشته مامایی (گرایش مامایی و مشاوره مامایی) مطرح می شوند، 160 سوال تستی هستند. که برای پاسخ به هرکدام 1 دقیقه مهلت دارید. از طریق لینکی که برای شما قرار دادیم، می توانید سوالات کنکور ارشد مامایی سال های گذشته را دانلود کنید.

تعداد سوالات کنکور مامایی160 سوال
مدت زمان پاسخگویی به سوالات160 دقیقه
تعداد صفحات آزمون ارشد مامایی22 صفحه

دانلود رایگان سوالات ارشد مامایی

پاسخنامه و کلید سوالات ارشد مامایی

بعد از برگزاری آزمون ارشد، کلید سوالات ارشد مامایی از طریق سایت سازمان سنجش (sanjeshp) منتشر می شود (کلید سوالات اولیه و کلید سوالات نهایی – به این دلیل که ممکن است کلید اولیه کاملا درست نبوده و نیاز به بازنگری داشته باشد).

پاسخنامه ای که توسط سایت سازمان سنجش ارائه می شود، شامل گزینه و جواب صحیح سوالات است. از این طریق می توانید تعداد سوالات غلط و صحیح و درصد خود را تعیین کنید. اما برای تحلیل علت درستی جواب سوالات، به پاسخنامه تشریحی نیاز دارید. پاسخنامه ای که به طور کامل و با دلیل، علت درستی یا نادرستی سوالات را مشخص کند. از چند روش می توان پاسخنامه را تهیه کرد:

دانلود پاسخنامه سوالات ارشد مامایی: پاسخنامه تشریحی متعددی در بستر اینترنت وجود دارند. اما برای دانشجویانی که در دوران جمع بندی قبل از کنکور ارشد مامایی هستند، استفاده از این روش ریسک پذیر است. زیرا اگر نویسنده آن از دانش و علم کافی برخوردار نباشد، ممکن است نکته غلطی را عنوان کند. چه بسا یادگیری آن نکته منجر به پاسخ اشتباه شما در کنکور شود.

تحلیل سوالات با استفاده از منابع اصلی آزمون یا پرسش از اساتید: این روش اعتبار بیشتری دارد. البته ممکن است تحلیل تک به تک سوالات کنکور وقت گیر باشد و زمان و انرژی زیادی از شما بگیرد.

استفاده از کتاب تست مامایی به همراه پاسخنامه تشریحی: بهترین روش برای تحلیل سوالات ارشد مامایی، استفاده از کتاب های رشته مامایی است. پاسخنامه های تست ارشدی که توسط دانشجویان رتبه برتر و اساتید تالیف می شوند، مطمئن تر هستند. همچنین ارائه سوالات کنکور در کنار پاسخنامه آن ها، پاسخگویی را راحت تر می کند.

کتاب تست و جزوه ارشد مامایی

کتاب های زیادی در زمینه تست ارشد مامایی همراه با پاسخنامه تشریحی آن ها وجود دارند. یکی از بهترین کتاب های سوالات کنکور ارشد مامایی سال های گذشته، کتاب جعبه سیاه مامایی است. این کتاب شامل تست های ارشد 10 سال اخیر آزمون کارشناسی ارشد مامایی و مشاوره در مامایی با پاسخنامه کاملا تشریحی آن هاست.

صفحه کتاب جعبه سیاه مامایی - مجموعه سوالات ارشد مامایی

سوالات آزمون ارشد مامایی به صورت طبقه بندی شده و بر اساس ترتیب سوالات کنکور قرار گرفته اند. بعد از سوالات کنکور ارشد مامایی هر سال، پاسخنامه تشریحی قرار گرفته است. توضیحات پاسخنامه کتاب، کامل و جامع نوشته شده است. حتی در برخی قسمت ها از جداول و نمودار برای ارائه نکات مهم استفاده شده است.

پاسخنامه جعبه سیاه مامایی بر اساس آخرین منابع معرفی شده سازمان سنجش کشور است و می توانید از آن ها به عنوان جزوه ارشد مامایی استفاده کنید. مطالعه کامل پاسخ های تشریحی این کتاب سبب می شود تا با نکات پرتکرار ارشد مامایی آشنا شوید و از آن ها برای افزایش تعداد سوالات صحیح خود در کنکور ارشد استفاده کنید.

 

خرید کتاب جعبه سیاه مامایی - کتاب تست و جزوه ارشد مامایی

نتیجه گیری

مرور نکات ارشد مامایی سال های گذشته، تاثیر زیادی در میزان یادگیری و موفقیت شما دارد. در ماه های نزدیک به کنکور (که زمان حل تست های شبیه سازی شده کنکوری است) می توانید از طریق لینک دانلود رایگان سوالات ارشد مامایی یا تهیه کتاب جعبه سیاه مامایی، سوالات را به دست آورید. سپس در مدت زمان استاندارد کنکور ارشد وزارت بهداشت (2 ساعت و 40 دقیقه)، پاسخ دهید. حتما به یاد داشته باشید که از پاسخنامه معتبر برای تحلیل سولات ارشد مامایی استفاده کنید تا دچار اشتباه نشوید.

موفق باشی کنکوری پر تلاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *