انتشارات علمی سنا

انتشارات علمی سنا

انتشارات علمی سنا اهداف کاری خود را بر آمادگی آزمون های مقاطع تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی اعم از برگزاری دوره های کمک آموزشی،  نشر کتب و بسته های آموزشی، آزمونهای آزمایشی و کلاسهای آنلاین و پشتیبانی برای ورود به این مقاطع بنا گذاشته است. از سوی دیگر بخش پژوهشی این مجموعه، به قبول شدگان در ادامه مسیر در زمینه انجام کارهای پژوهشی و نگارش مقاله خدمات مشاوره ای و حمایتی را توسط تیم های تخصصی اساتید و آزمایشگاه های مجرب انجام می دهد.

کتاب های پر طرفداری از جمله: جنین شناسی لارسن ، زبان نود پلاس ، صفر تا صد روان پرستاری ، صفر تا صد آناتومی ، صفرتاصد باکتری شناسی ، مبانی پرستاری کوزیر ، نمودار نامه زیست سلولی و مولکولی ، نمودار نامه اتاق عمل ، تاس اتاق عمل ، صفر تا صد بیوشیمی ، گنجینه سوالات روانشناسی بالینی ، سلامت بزرگسالان و… از جمله کتاب های پرفروش و برتر مجموعه علمی انتشاراتی سنا می باشد.

برای هر کتاب دکمه ای به نام دانلود رایگان قرار داده شده است که می توانید pdf هر کدام از کتاب های قرار داده شده در این سایت را بصورت نمونه دانلود نمایید. به عنوان مثال برای دانلود رایگان کتاب زبان نود پلاس یا دانلود کتاب مبانی پرستاری کوزیر pdf می توانید در زیر دکمه خرید آنلاین، نمونه فایل قرارداده شده برای آن کتاب را دریافت نمایید.

برای مشاهده و سفارش اینترنتی کتاب های حوزه ی پرستاری ، اتاق عمل ، روانشناسی بالینی ، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و سایر کتب علوم پزشکی انتشارات علمی سنا با تخفیف ویژه در این قسمت کتاب خود را انتخاب کنید و سفارش خود را نهایی کنید.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش 1–12 از 116 نتیجه